Yeni müşteriler bulma zamanı!

Bütçeniz ne olursa olsun, reklamlarınızı Google'da ve reklamcılık ağımızda görüntüleyebilirsiniz. Yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa ödeme yapın.

 

Reklamlarınız alakalı arama sonuçlarının yanında görünür... Kullanıcılar reklamlarınızı tıklar... Ve işletmenize bağlanır

GOOGLE ADWORDS NEDİR ?

 

Dünyanın en büyük arama motoru Google internette gezen kitlelerin belirli ürün ve hizmetler hakkında bilgi aradıklarında size ulaşmaları için Adwords hizmetini sunuyor. Reklamınızın aldığı ziyaretlere göre bütçenizi belirleyecek ve sadece reklamınıza tıklandığı zaman ödeme yapacaksınız.

 

ADIM ADIM GOOGLE ADWORDS:

 

1. Adım Müşteri Hedefleyin:


Onlarca dil ve 200’e yakın ülke arasından hedef kitlenizi seçin. Bazı ülke ve bölgelerde geçerli olmak üzere reklamlarınızın sadece belirli şehirler veya bölgelerdeki kullanıcılara gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

2. Adım Reklamınızı Oluşturun:


Reklam metninizi girin ve Google’da yapılan arama sonuçlarında bu reklamları görünmesini sağlayacak anahtar kelimeleri seçin.

3. Adım Fiyatlandırmayı Belirleyin:


Kullanmak istediğiniz para birimini seçip günlük bütçenizi ve tıklama başı maliiyetinizi (TBM) belirleyin. Esnek fiyatlandırma yapısı ile bütçenizi istediğiniz miktarda değiştirebilirsiniz.


4. Adım Kayıt Olun:


E-posta adresinizi vererek ve bir şifre seçerek AdWords hesabı oluşturma işlemini tamamlayın. Reklamınızı etkinleştirmeye hazır olduğunuzda, yeni hesabınızla oturum açın ve faturalandırma bilgilerinizi gönderin.

GOOGLE'DA "REKLAM VERMEK" nedir?


 Google Adwords, Google’da arama yapıldığında enüstte farklı zemin rengiyle veya sağ dikey kolonda çıkan reklam programıdır. Web sitesi sahipleri, online bir arayuz uzerinden siteleriyle ilgili çeşitli anahtar kelimeler seçip bir bütçe belirler ve her anahtar kelimenin popüleritesine ve değerine göre açık artırma yöntemi ile (örneğin, “estetisyenlik kursu ” kelimesi tıklama başına 35 cent; “güzellik  uzmanlığı kursu” 40 cent gibi..) bütçesini günlük olarak takip ederek yönetir.


 NİYE GOOGLE ADWORDS HİZMETİ SUNUYORSUNUZ?

 


 Çogu firma Google’da yapılan aramalarda reklamının görüntülenmesini sağlayacak anahtar kelime ve hedef kitle seçimi konusunda bilincsiz oldugu icin ilgisiz kelimeler için çok yüksek bütçeli reklam bedelleri ödemektedir. Dolayısıyla,  firmaların reklam bütçelerini en iyi şekilde yönetebilmeleri için anahtar kelime ve slogan seçiminde destek vermekteyiz.

 

REKLAMLARIM NE KADAR SÜREYLE GÖRÜNÜCEK ?


 Reklamlarınız, belirlediğiniz anahtar kelimelerle ilgili arama yapıldığında ücretsiz olarak görüntülenecektir. Ancak internetteki ziyaretçiler yaptıkları arama sonucu reklamınızı tıklayarak firmanızın web sitesini ziyaret ettikçe, her tıklama bedeli reklam bütçenizden düşülecektir. Dolayısıyla, reklamlarınızın yayın süresi, reklamınızın tıklanma adetlerine bağlı olarak değişmektedir.REKLAM YAYININI DURDURABİLİRMİYİM?

 


Reklamlarınızın yayın süresini oldukça esnek şekilde belirleyebilir, 100 TL’lik bütçeniz tamamlandığında tamamen durdurarak hesabınızı kapatabilirsiniz. Reklam yayınınızın promosyon sonrasında da devam etmesi için,  yazılı onay ile haftalık/aylık bütçenizi belirlemeniz yeterli olacaktır. bütçenizin Google AdWords ekibimiz tarafımızdan yönetilip size raporlanacaktır.