SEO & SMO

SEO NEDİR?

SUNDUĞUMUZ HİZMETLER NELERDİR?

 seo smo arama motoru sosyal medya optimizasyonu


SEO, "arama motoru optimizasyonu" veya "arama motoru optimize edici" için kullanılan bir kısaltmadır. Bir SEO ile çalışmaya başlamak önemli bir karardır. Bir SEO, sitenizi iyileştirip size zaman kazandırabileceği gibi bilgisiz kişiler tarafından yapılan SEO işlemleri sitenize ve itibarınıza zarar da verebilir. Elde edebileceğiniz avantajların yanı sıra sorumsuz bir SEO'nun sitenize verebileceği zararı da araştırmayı unutmayınız. Biz size Garantili SEO Hizmeti Sunuyoruz.  İşte sunduğumuz bu hizmetlerden bazıları:

1- Site İçeriğinizin Veya Yapınızın İncelenmesi ve Gerektiği Takdirde Tekrar Yazılması

2- Meta Tag: Title, Keyword ve Description Etiketlerinin Seçtiğiniz Anahtar Kelimelere Göre Tekrar Yazılması

3- Web Sitesi Geliştirme Konusunda Teknik Öneriler: Örneğin, Barındırma, Yeniden Yönlendirmeler, Hata Sayfaları, JavaScript Kullanımı

4- İçerik Geliştirme

5- Anahtar Kelime Araştırması ve Önerileri

6- Yapılan Çalışmalarla İlgili Detaylı Aylık Raporlar ( Sitenizin Çalışma Yapılmadan Önceki ve Sonraki Durumu Hakkında Raporlar)

7- SMO Sosyal Medya Optimizasyonu Firmanız İçin Facebook ve Twitter Gibi Sosyal Paylaşım Sitelerinde Ücretsiz Sayfa Oluşturulması

8- Belirli Pazarlarda Ve Coğrafyalarda Uzmanlık.


SİTENİZE GOOGLE'DA BİRİNCİ SAYFADA ÇIKMA GARANTİSİ VERİYORUZ

ÜCRETSİZ SİTE DEĞERLENDİRMESİ YAPIYORUZ

Bizimle iletişime geçtikten sonra ücretsiz olarak site değerlendirmesi yapıyoruz. İşiniz için önemli olan anahtar kelimeleri tespit ediyoruz ve bunlar için hiçbir ücret almıyoruz. Eğer arama motoru optimizasyonu yaptırmaya karar verirseniz sitenizi 1. Sayfada çıkmak istediğiniz anahtar kelimeler için optimize ediyoruz ve SEO çalışmasını başlatıyoruz. Bu tarihten önce Google’daki sıranız ile ilgili size bilgi veriyoruz.En geç 3 Ayİçerisinde anlaştığımız anahtar kelimelerde sitenizin GOOGLE'DA 1. SAYFADA ÇIKMASININ GARANTİSİNİ VERİYORUZ. Eğer en geç 3 Ay içerisinde sitenizi 1. Sayfaya çıkartamazsak Siteniz 1. Sayfaya Çıkıncaya Kadar Hiçbir Ücret Talep Etmiyoruz. Siteniz 1. Sayfaya çıktıktan sonra aylık ödemelerinize devam ediyorsunuz.