Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu , yapılacak kapsamlı ve komplike bir çalışma ile web sitenizin diğer web siteleri arasından sıyrılarak arama motorlarında belirli kelimeler ile yapılan aramalarda üst sıralarda çıkmasını sağlayan işlemdir. Arama sonuçlarında üst sıralara tırmanmak için yapılacak çalışmanın oldukça zor bir yarış olduğunun farkına varmak çok önemlidir.


Arama Motoru Optimizasyonu uygulanmış bir web sitesi arama motorlarında ön sıralarda yer alır. İnternetin yaygınlaşmasıyla müşteriler arayışlarını internet üzerinden yaptıkları araştırmalarla sonuçlandırmaktadır. Bu aramalar sonucunda ön sıralarda yer almanız, sizi bir çok müşteri açısından tercih edilen bir noktaya taşır.Tüm bu sebeplerden dolayı Arama Motoru Optimizasyonu, şirketin tanıtımı ve sağlayacağı yeni müşteriler açısından oldukça stratejik bir noktaya sahiptir.Böylesine önemli bir konuda alanında uzman bir ekiple çalışmanız en önemli unsurdur. Biz bu noktada sizlere hizmet sunmaktayız.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu, doğal arama sonuçlarında web sitenizin üst sıralarda yer almasına yönelik yapılan hizmetler bütünüdür. Doğal arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak isteyen markaların tercih ettiği Arama Motoru Optimizasyonu, mevcut web sitenize yapılacak teknik ve yazınsal değişikliklerle ve online tanıtım çalışmaları ile gerçekleştirilir.
Başlangıç aşamasından çalışma sonuna kadar tüm Arama Motoru Optimizasyon süreci, SEM tarafından, Türkçe anahtar kelimelere uyumlu olarak geliştirilen yönetim paneli üzerinden, online ve şeffaf olarak takip edilebilir. Doğal arama sonuçlarındaki mevcut durumunuza, anahtar kelime sıralama değişikliklerine ve rakip analizlerine her an ulaşabilirsiniz. 


Arama motoru danışmanlık hizmeti aşağıdakileri içerir:

  • Anahtar kelime incelemesi
  • Rakip analizi
  • Mevcut durum analizi
  • Teknik analiz
  • İçerik analizi
  • Değişiklik önerileri
  • Online tanıtım önerileri

 

 

 

  
4566 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın