• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/home.php
  • https://twitter.com/WebSitecim
Batı Akdeniz
Antalya Haber

BAYİ İŞLEMLERİ

BAYİLİKLE İLGİLİ KOŞUL VE KURALLAR

TEMSİL

- Bayiler, BAHRA.NET'i temsil etmezler ve firmamız adına satış ve sözleşme yapmazlar. Bu işlemleri sadece kendi adlarına yaparlar.

- BAHRA.NET ile bayi arasındeki ilişki esas olarak müşteri satıcı ilişkisidir. BAHRA.NET bayilerine karşı, bayiler de kendi müşterilerinize karşı sorumlu olmaktadır. BAHRA.NET, bayilerin müşterileriyle direkt bağlantı kurmaz ve taleplerini yerine getirmez.

SATIŞ VE FİYATLANDIRMA

- Bayi web paketlerini BAHRA.NET'ten satın alıp müşterilerinize dilediği fiyata satabilir. Bayi, Web Paketi İçeriği oluşturma hizmeti karşılığında kendi fiyatını kendisi belirler.

- Web paketi ile ilgili verilen fiyatlara hosting ve web paketi dahildir. Web paketinin yenilenebilmesi için bu fiyatın her yıl yeniden ödenmesi gerekir. BAHRA.NET, gerek gördüğünde web paketlerinin bayi fiyatlarını değiştirme hakkına sahiptir.

- Bayi veya müşterileri, BAHRA.NET'ten, web paketlerinin içeriği ve yapısı ile ilgili taleplerde bulunma hakkına sahip değildir.

SATIN ALMA, ÖDEME VE İADE

Müşterilerine ait kredi kartı kullanamazlar.

ADRES BEYANI VE FATURALANDIRMA

- Bayi, Bayilik Bilgilerini Düzenle sayfasından bütün iletişim ve fatura bilgilerini doğru olarak yazmak-kaydetmek ve değişiklik olduğunda bu bilgileri güncellemekle yükümlüdür.

- Faturalandırma bu bilgilere göre ve her ödeme için Web Tasarım ve Hosting Hizmeti olarak yapılmaktadır.

PANEL HAKKINDA

- Bayi panelinden yeni bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

- Demo siteler açabilirsiniz.

- Daha önceden açmış olduğunuz sitelerin yenileme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

- Web paketi satın almak için kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

BAHRA.NET ve bayi arasındaki ilişki, müşteri-satıcı ilişkisi olduğundan bu sayfadaki konuların kapsamı dışında kalan diğer konular, BAHRA.NET adresinin satın alma sayfasında yer alan Satış Sözleşmesi (https://www.BAHRA.NET'ten/sozlesme.html) kapsamında değerlendirilecektir. Sözleşmeyi okumanızı önemle rica eder, sağlıklı günler dileriz.

BAHRA.NET YAZILIM EKİBİ